SITEMAP     RSS

چاپ برچسب اموال

برای مدیریت موجودی، هر سازمان یا صنعت بزرگ لازم است تا از برچسب اموال استفاده کند و می توان این برچسب ها را در رنگ ها و ابعاد بالا سفارش داده و به چاپ رساند.

لین لیبل به نسبت دیگر برچسب ها  از قدرت چسبندگی و ضخامت بالاتری برخوردار بوده و به برای بررسی و رسد اموال سازمان بر روی آن ها چسبانده می شوند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ برچسب اموال با شبرنگ الماس همراه باشید.

چاپ برچسب اموال چیست؟

این لیبل ها برای راحتی شمارش اموال در کسب و کار های بزرگ استفاده می شوند و بر روی آن ها بارکدی جهت پیگیری راحت تر اموال در دست کارکنان درج می شود. وجود لیبل های اموال بر روی آن ها مانع از دزدیده و به سرقت رفتن آن ها شده به همین سبب از این برچسب ها به عنوان لیبل های امنیتی نیز یاد می شود.

 

بهره گیری از برچسب های اموال در سازمان ها و کسب و کار های بزرگ امری ضروری بوده چرا که مدیریت امور داخلی را آسان تر کرده و بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

کاربرد برچسب اموال

برچسب اموال کاربرد های گوناگونی در صنعت و کسب و کار داشته که به چند مورد از آن ها در زیر پرداخته ایم.

مبلمان اداری: به تمامی لوازم و وسایل موجود در اداره، مبلمان اداری گفته می شود که شامل کتابخانه، قفسه، مبل و صندلی است که روی آن ها برچسب اموال چسبانده می شود.

رایانه و تجهیزات جانبی: اکثر مواقع در سمت راست و نزدیک به پشت بدنه رایانه و یا لوازم جانبی آن می توان از برچسب اموال استفاده کرد.

تجهیزات اداری: به دستگاه هایی مانند دستگاه فتوکپی یا پرینتر، ماشین تحریر و… که در اداره ها موجود هستند نیز برچسب اموال چسبیده می شود.

ابزار و ماشین آلات: برچسب های اموال در ماشین آلات سنگین را باید در جایی قرار دهید تا بر اثر حرارت و گرما از بین نروند و در مجاورت با مواد چرب نباشند.

چاپ برچسب اموال
چاپ برچسب اموال
چاپ برچسب اموال

مزایای استفاده از چاپ برچسب اموال

استفاده از این برچسب ها در صنایع گوناگون مزایایی به همراه دارد که به برخی از آن ها در زیر اشاره شده است.

  • شناسایی سریع تجهیزاتی که به تعمیر نیاز دارند.
  • جلوگیری از دزدیده شدن اموال
  • انبارگردانی با دقت و سرعت بالاتری صورت می گیرد.
  • نظارت بر امور داخلی سازمان راحت تر است.
  • بررسی و پیگیری اموال
  • احتمال تعویض یا سرقت وسایل از بین می رود.
  • انواع برچسب های اموال
  • برچسب های دارای QR کد
  • لیبل های اموال بارکد دار
  • برچسب اموال RFID

ویژگی های برچسب های اموال

با استفاده از برچسب های اموال امکان جعل لیبل وجود نداشته و این لیبل ها به دلیل برخورداری از چسبندگی بالا به راحتی از روی سطوح کنده نمی شوند. این برچسب ها در مقابل گرما و حرارت مقاومت بالایی دارند و طراحی آن به شکلی است که اگر شخصی اقدام به جدا کردن لیبل کند آثار آن بر روی تجهیزات باقی می ماند.

این لیبل قدرت انعطاف پذیری بالایی داشته و می توان آن را بر روی انواع سطوح از جمله سطوح برآمده چسباند.

قیمت چاپ برچسب اموال

چاپ برچسب اموال در انواع گوناگون طرح ها، رنگ ها و ابعاد قابل سفارش بوده که قیمت آن ها بسته به مدل، تعداد و ابعاد آن ها متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق تر چاپ برچسب اموال می توانید با تیم شبرنگ الماس در ارتباط باشید.

چاپ برچسب اموال

چاپ انواع طرح های مختلف با کیفیت بالا

تماس با ما

برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
تماس بگیرید

راهنمای سفارش چاپ برچسب اموال

قبل از ثبت سفارش بهتر است ابتدا مطالعاتی در رابطه با برچسب های اموال داشته تا بر اساس کاربرد و نیاز خودتان بهترین آن را انتخاب و سفارشتان را ثبت کنید. محدودیتی در تعداد چاپ این برچسب ها وجود نداشته و می توانید با مشاوره گرفتن از تیم شبرنگ الماس لیبل دلخواه خود را انتخاب کرده و به چاپ برسانید.

برای ارتباط با تیم شبرنگ الماس تماس بگیرید