SITEMAP     RSS

چاپ آسمان مجازی

در زندگی آپارتمان نشینی ایده تولید و چاپ آسمان مجازی جایگزین مناسبی بوده که از این طریق می توانید یک آسمان مجازی زیبا در سقف خانه یا محل کارتان داشته باشید. که این مدل از دکوراسیون داخلی علاوه بر زیبایی، حس آرامش و لذت بخشی را برایتان به ارمغان می آورد.

آسمان مجازی می تواند تصویری از یک آسمان زیبا یا طرح مدنظر خود بوده که روی سقف نصب می شود. این طرح ها بر روی تایل های تلقی چاپ شده و این تایل ها با منبع نوری که در زیر آنها بکار رفته شده روشن می شوند.

طرح های سقف آسمان مجازی

از آنجایی که طرح این آسمان ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار است شما می توانید هر مدل و طرحی که برای سقف منزل یا محل کار خود در نظر گرفته اید را اجرایی کرده تا دکوراسیون و رنگ فضا با یکدیگر در تناسب باشند. از جمله طرح هایی که می توانید برای سقف های کاذب از آن ها استفاده کنید تصویر گل و شکوفه، آسمان شب و روز، کف دریا و اقیانوس، طرح های اسلیمی، انواع انیمیشن ها و انواع فصل ها از جمله پاییز و بهار هستند.

استفاده از آسمان مجازی در محیط های مختلف

سقف کاذب طرح دار، سقف کاذب چاپی و سقف کاذب تصویری نام های دیگر آسمان مجازی بوده که در هر مکان که بخواهید می توانید از آن استفاده کنید.

اسمان مجازی برای رستوران ها
رستوران و فروشگاه ها
آسمان مجازی برای استخر ها
استخر ها
آسمان مجازی برای شرکت
شرکت و ادارجات
آسمان مجازی برای اتاق کودک
اتاق کودک
آسمان مجازی برای سرویس بهداشتی
سرویس های بهداشتی

آسمان مجازی در آشپزخانه

این مدل از سقف های کاذب بیشتر در منازل مسکونی کاربرد داشته و امروزه افراد زیادی از آن برای زیبایی دکوراسیون منازل خود استفاده می کنند. از جمله محیط هایی که سقف کاذب چاپی در آن استفاده می شود، سقف آشپزخانه بوده که به محیط فضایی زیبا و دل انگیز می دهد. سقف های کاذب قابل شستشو بوده و می توان بعد از گذشت مدتی آن ها را به راحتی شست.

توجه داشته باشید که منبع نور را زیر تاسیسات موجود در سقف نزنید. چرا که سایه پشت سقف کاذب ایجاد شده و زیبایی آسمان مجازی را از بین می برد. برای منبع نور پشت این تایل ها می توانید از ال ای دی های متری و ریسه های ضد آب استفاده کنید. برای طرح سقف آشپزخانه می توانید طرح شکوفه، اقیانوس، اسلیمی و آسمان را انتخاب کنید.

آسمان مجازی در سرویس بهداشتی

از آنجایی که تایل های آسمان مجازی قابل شستشو می باشند می توان از آن ها برای سقف سرویس بهداشتی استفاده کرده و در صورت نیاز آن ها را شسته و یا حتی از این طرح ها برای سقف حمام منزل خود نیز استفاده کنید. در این محیط ها طرح های قطره آب، طرح های ساده و برای حمام دلفین و اقیانوس و کف دریا نیز پیشنهاد می شود.

چاپ آسمان مجازی

چاپ انواع طرح های مختلف با کیفیت بالا

تماس با ما

برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
تماس بگیرید

آسمان مجازی در اتاق خواب

اتاق خواب از جمله محیط هایی است که داشتن حس راحتی و آرامش در اولویت بوده که می توانید با یک دکوراسیون شیک و زیبا از داشتن این حس بهره مند شوید. استفاده از آسمان مجازی یکی از راه های زیبا سازی اتاق بوده که می توان از طرح های متنوعی استفاده کرد. آسمان شب، آسمان روز، شکوفه و… از جمله طرح هایی هستند که می توانید برای سقف اتاق خواب خود استفاده کنید.

البته این سقف کاذب های تصویری برای اتاق کودک کاربرد بیشتری داشته و می توانید با استفاده از طرح های متنوع  گوناگون مناسب برای کودک و نوجوان اتاق آن ها را زیبا تر کنید. طرح هایی با رنگ های متنوع، تصاویری از انیمیشن ها، آسمان و ابر، آسمان و ستاره از جمله طرح های مناسب برای کودکان هستند.

توجه داشته باشید که منبع نور را زیر تاسیسات موجود در سقف نزنید. چرا که سایه پشت سقف کاذب ایجاد شده و زیبایی آسمان مجازی را از بین می برد. برای منبع نور پشت این تایل ها می توانید از ال ای دی های متری و ریسه های ضد آب استفاده کنید. برای طرح سقف آشپزخانه می توانید طرح شکوفه، اقیانوس، اسلیمی و آسمان را انتخاب کنید.

آسمان مجازی
آسمان مجازی
آسمان مجازی
آسمان مجازی

مزایای استفاده از آسمان مجازی

راهنمای سفارش چاپ آسمان مجازی

اگر قصد سفارش طرح دلخواه خود را برای آسمان مجازی دارید، بهتر است ابتدا مطالعاتی در رابطه با آسمان مجازی، مزایا و انواع آن داشته تا بتوانید طرح و کیفیت مورد نظر خود را پیدا کنید. برای چاپ انواع طرح ها و مدل های آسمان مجازی با کیفیت بالا می توانید به سایت شبرنگ الماس مراجعه کرده و انواع طرح ها و کیفیت ها را مشاهده کنید.

برای ارتباط با تیم شبرنگ الماس تماس بگیرید