SITEMAP     RSS

چاپ لیبل گچی

لیبل گچی که به لیبل خورد شونده نیز معروف است از جمله لیبل های امنیتی بوده و به سبب مقرون به صرفه بودن و کاربرد آسان نسبت به سایر لیبل ها، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

این لیبل ها بعد از چسبیدن به سطح به آسانی کنده نمی شوند و در هنگام جدا شدن تکه تکه و خرد می شوند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این لیبل ها با شبرنگ الماس همراه باشید.

کاربرد لیبل گچی

لیبل های گچی به سبب ویژگی های منحصر به فردی که دارند جزو لیبل های امنیتی  بوده و در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. از کاربرد های این لیبل های گچی می توان به پلمپ محصولات و گارانتی برخی از آن ها اشاره کرد.

 

به دلیل اینکه این لیبل ها به راحتی از روی سطح جدا نمی شوند می توان از آنها برای گارانتی محصولات و یا بسته بندی و پلمپ آن ها استفاده کرد چرا که با دستکاری آن متوجه کلاهبرداری و تقلب می شوید. این لیبل ها در ابعاد کوچک نیز قابل سفارش بوده و می توان از آن ها بر روی انواع محصولات استفاده و تمامی اطلاعات را از جمله تاریخ تولید، قیمت و… محصول را روی آن درج کرد.

مزایای استفاده از لیبل های گچی

این لیبل همانطور که گفته شد کاربرد زیادی در امنیت محصول داشته و می تواند به عنوان برچسب اموال نیز مورد استفاده قرار بگیرد. بارکد های حک شده بر روی این لیبل ها با استفاده از دستگاه بارکد خوان جهت بدست آوردن اطلاعات و موجودیت های داخل شرکت مورد استفاده قرار می گیرند.

کوچک بودن ابعاد این لیبل های گچی سبب شده تا از این برچسب ها روی باتری موبایل استفاده شود.

ویژگی های لیبل های گچی

لیبل های گچی دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که مهم ترین آن حساسیت نسبت به کنده شدن است و همانطور که گفته شد کلاهبرداری و تقلب ها را به حداقل می رساند. به برخی دیگر از ویژگی های لیبل گچی در زیر اشاره شده.

  • مقاوم در برابر صدمات
  • قدرت چسبندگی بالا
  • طراحی و تولید به شکل های مختلف
  • نصب بارکد محصول روی لیبل
  • لیبل امنیتی به عنوان برچسب گارانتی محصولات
  • قابلیت شخصی سازی
لیبل های گچی
لیبل های گچی
لیبل های گچی

انواع لیبل های امنیتی

از این لیبل ها می توان برای جلوگیری از جعل و کپی برداری استفاده کرده و این لیبل ها انواع گوناگونی دارند که در زیر به برخی از آن ها پرداخته ایم.

 

برچسب وید: لیبل وید بر خلاف لیبل گچی، هنگام کنده شدن از سطح، تصویر یا نوشته ای به معنای باطل شدن محصول روی آن درج می شود.

 

برچسب اسکرچ: این لیبل دارای پوششی است که اجازه نمی دهد محتوای زیر آن مشخص شده و برای دیدن آن حتما باید پوشش را خراشید.

 

برچسب RFID: RFID مخفف عبارت سامانه بازشناسی با امواج رادیویی بوده که کاربرد بسیاری در فروشگاه های پوشاک دارد. با توجه به کد هایی که در داخل حافظه قرار م گیرند با استفاده از امواج مغناطیسی مشخصات دقیق محصول را به شما می دهد.

رول لیبل گچی

هیچ محدودیتی در برش لیبل های گچی وجود نداشته و می توانید آن را بر حسب سلیقه و نیاز خود در شکل های گوناگون برش زده و بر روی قطعات لوازم الکترونیکی، کیس کامپیوتر، لیبل اصالت کالا و درز بسته بندی محصولات بچسبانید.

برچسب پلمپ اموال

برچسب پلمپ اموال به عنوان تگ یا برچسب روی وسایلی چسبیده می شوند که نیاز به مجوز های خاص یا هزینه های خاصی دارند.

 

تجهیزات محدود در دسترسی، کالا های بررسی شده محصولات ایمنی و اموال دولتی از جمله مواردی هستند که شاید برچسب پلمپ اموال را روی آن ها مشاهده کنید.

چاپ لیبل گچی

چاپ انواع طرح های مختلف با کیفیت بالا

تماس با ما

برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
تماس بگیرید

قیمت چاپ لیبل های گچی

لیبل های گچی در انواع طرح ها و رنگ ها قابل سفارش بوده که قیمت آن ها بسته به مدل، تعداد و ابعاد آن ها متفاوت است. بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق لیبل های گچی با تیم شبرنگ الماس در ارتباط باشید.

راهنمای سفارش لیبل های متالایز

قبل از ثبت سفارش بهتر است ابتدا مطالعاتی در رابطه با لیبل های گچی داشته تا بر اساس کاربرد لیبل و نیاز خودتان بهترین آن را انتخاب و سفارشتان را ثبت کنید. محدودیتی در تعداد سایز لیبل ها وجود نداشته و می توانید با مشاوره گرفتن از تیم شبرنگ الماس لیبل دلخواه خود را انتخاب کرده و به چاپ برسانید.

برای ارتباط با تیم شبرنگ الماس تماس بگیرید