SITEMAP     RSS

چاپ لیبل وید (VOID)

لیبل وید (void) نوعی برچسب امنیتی بوده که طراحی آن به گونه ای است که در هنگام برداشتن یا دستکاری برچسب، یک پیام باطل کننده (void) بر روی سطح برچسب نمایان می شود.

لیبل وید با انواع مختلفی از مواد، از جمله کاغذ، پلاستیک و فلز، تولید شده و این برچسب ها معمولاً از چسبندگی بالایی برخوردار هستند و در برابر حرارت و رطوبت مقاوم هستند. برای اطلاعات بیشتر از این لیبل، کاربرد و ویژگی های آن با شبرنگ الماس همراه باشید.

لیبل وید چگونه ساخته می شود؟

برچسب‌های وید با استفاده از یک فرآیند تولید خاص ساخته می‌شوند. در این فرآیند، یک ماده حساس به حرارت یا نور روی بستر برچسب اعمال می‌شود. سپس، یک تصویر یا پیام روی این ماده قرار می گیرد. هنگامی که برچسب برداشته می‌شود یا دستکاری می‌شود، ماده حساس به حرارت یا نور فعال می‌شود و پیام باطل کننده را نشان می‌دهد.

کاربرد لیبل وید

لیبل وید برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد های منحصر به فردی دارد که به برخی از آن ها در زیر اشاره کرده ایم.

گارانتی محصولات: لیبل وید اغلب برای نشان دادن گارانتی محصولات استفاده می شود. در صورت برداشتن یا آسیب دیدن لیبل گارانتی، گارانتی محصول باطل می شود.

پلمپ بسته بندی: لیبل وید همچنین برای پلمپ بسته بندی محصولات استفاده می شود. در صورت برداشتن یا آسیب دیدن لیبل پلمپ، مشخص می شود که محصول دستکاری شده است.

شناسایی محصولات: لیبل وید همچنین برای شناسایی محصولات استفاده شده و این برچسب ها می توانند حاوی اطلاعات مختلفی مانند شماره سریال، تاریخ تولید و تاریخ انقضا باشند.

لیبل وید (void)
لیبل وید (void)
لیبل وید (void)

نحوه چاپ لیبل وید

لیبل وید از طریق روش های مختلفی تولید و چاپ می شود. یکی از روش های چاپ لیبل وید، استفاده از چاپ سیلک اسکرین بوده که در این روش، طرح لیبل روی یک صفحه سیلک اسکرین حک می شود و سپس با استفاده از رنگ، بر روی بستر برچسب چاپ می شود.

روش دیگر چاپ لیبل وید، استفاده از چاپ دیجیتال است. در این روش، طرح لیبل به صورت دیجیتالی روی بستر برچسب چاپ می شود.

انواع لیبل وید

لیبل ها و یا برچسب های وید به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند که آن ها را در زیر نام برده ایم.

برچسب وید با اثر جزئی: این برسب عبارت void را بعد از کندن برچسب روی سطح باقی می گذارد. جنس این لیبل پلی استر بوده و در مناطق امنیتی، کیف های امینتی و حفاظت از بسته بندی استفاده می شود.

برچسب وید بدون اثر: این برچسب دارای چسب قوی بوده و هنگام کندن از سطح عبارت open void را بجا می گذارد. تفاوت بارز این برچسب با دیگر برچسب ها این سات که به جز این عبارت اثر دیگری از خود بجای نمی گذارد.

برچسب وید اثر گذار: این لیبل بعد از کنده شدن تمام رنگ و آثار خود را بر روی آن بجا گذاشته و جنس آن از پلی پروبین شفاف بوده و از برچسبی با مقاومت بالا برخوردار است.

مزایای چاپ لیبل وید

لیبل وید از مزایای مختلفی برخوردار بوده که به چند مورد از آن ها در زیر پرداخته ایم.

امنیت: لیبل وید می تواند به جلوگیری از دستکاری محصولات و بسته بندی ها کمک کند.

قابلیت ردیابی: لیبل وید می تواند برای ردیابی محصولات استفاده شود.

اطلاع رسانی: لیبل وید می تواند برای اطلاع رسانی به مصرف کنندگان در مورد اطلاعات محصولات استفاده شود.

قابلیت کاستومایز: شما می توانید این دسته از لیبل ها را در انواع گوناگون طرح های رنگ ها و ابعاد و با سلیقه شخصی خود به چاپ برسانید.

دوام و پایداری: برچسب وید بسیار بادوام بوده و احتمال باز شدن برچسب از کالا بسیار کم است.

جلوگیری از کلاهبرداری: لیبل وید به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که کالا اصل خریداری کرده و از کلاهبرداری و جعل کالای شما جلوگیری می کند.

لیبل وید (void)

چاپ انواع طرح های مختلف با کیفیت بالا

تماس با ما

برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
تماس بگیرید

قیمت چاپ لیبل وید

چاپ لیبل وید همانطور که گفته شد در انواع گوناگون طرح ها، رنگ ها و ابعاد قابل سفارش بوده که قیمت آن ها بسته به مدل، تعداد و ابعاد آن ها متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق برچسب های وید می توانید با تیم شبرنگ الماس در ارتباط باشید.

راهنمای سفارش چاپ لیبل وید

قبل از ثبت سفارش بهتر است ابتدا مطالعاتی در رابطه با لیبل های وید داشته تا بر اساس کاربرد و نیاز خودتان بهترین آن را انتخاب و سفارشتان را ثبت کنید. محدودیتی در تعداد چاپ این لیبل ها وجود نداشته و می توانید با مشاوره گرفتن از تیم شبرنگ الماس لیبل دلخواه خود را انتخاب کرده و به چاپ برسانید.

برای ارتباط با تیم شبرنگ الماس تماس بگیرید